Program for Symra
tilbake til hovudsida
 


Alle øvingar og kurs er i Storsalen i Nordahl Brunsgt 22 (ved gamle Rikshospitalet),
Øvingane er kvar onsdag kl 19.30-22.00
Stildans betyr øving i Storsalen fredagar kl 18.00-21.00.
Minikursa i Stildans på søndagar er i Halli kl 18.00 - ca 20.30
På øvingane i 2016 legg vi særleg vekt på desse dansane.

Dersom du lurer på noko /vil kontakte Symra:
Erik Haugros (leiar) : tlf 99514437
epost: erik.haugros@getmail.no
Har du ikkje e-post, send melding her.
Lagsadresse:
Symra, Nordahl Brunsgt. 22, 0165 Oslo
(Nedanfor står dei som har ansvaret for "kaffikokinga".)

Aktuelle kurs i Symra våren 2016
Kurs i torader, folkedans og rørospols våren 2017:  www.symra.org

Terminliste og kurs for våren 2017: www.symra.org

Terminliste for Våren 1917:
Onsdag   4. jan       Kaffikveld                       kl. 19.00 - 22.00

Torsdag   5. jan       Stildansøving                     kl. 19.00 - 22.00
 
Onsdag   11. jan       Øving                            kl. 19.30 - 22.00
Onsdag   18. jan       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Torsdag   19. jan       Stildansøving                     kl. 19.00 - 22.00
 
Onsdag   25. jan       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Søndag    29. jan       Folkedanskveld /
minikurs stildans      kl. 18.00 – 22.45 *

Onsdag   1. feb       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Fredag    3. feb       Stildansøving                     kl. 18.30 - 21.30

Onsdag   8. feb       Årsmøte (ikkje øving)            kl. 19.30 - 22.00
Onsdag   15. feb       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Fredag    17. feb       Stildansøving                     kl. 18.30 - 21.30

Søndag    19. feb       Folkedanskveld /
minikurs springar      kl. 18.00 – 22.45 *
Onsdag   22. feb       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Onsdag   1. mar       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Fredag     3. mar       Stildansøving                     kl. 18.30 – 21.30

Onsdag   8. mar       Øving                            kl. 19.30 - 22.00
Onsdag   15. mar      Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Fredag    17. mar      Stildansøving                     kl. 18.30 – 21.30

Onsdag   22. mar      Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Søndag    26. mars     Folkedanskveld /
minikurs stildans      kl. 18.00 – 22.45 *
Onsdag   29. mar      Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Fredag    31. mar      Stildansøving                     kl. 18.30 - 21.30

Onsdag   5. apr       Kaffikveld                       kl. 19.00 - 22.00

Påske     9 - 17. apr

Onsdag   19. apr       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Søndag    23. apr       Folkedanskveld /
minikurs stildans      kl. 18.00 – 22.45 *
Onsdag     26. apr          Øving                          kl. 19.30 - 22.00

Fredag    28. apr       Stildansøving                     kl. 18.30 - 21.30

Onsdag   3. mai       Øving                            kl. 19.30 - 22.00
Onsdag   10. mai       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Fredag    12. mai       Stildansøving                     kl. 18.30 – 21.30

Onsdag   17. mai       Framsyningar i Bærum

Lørdag    20. mai       Stildansavslutning, Nygaardstua kl. 18.00 - 23.00

Onsdag   24. mai       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Onsdag   31. mai       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Onsdag   7. jun       Øving                            kl. 19.30 - 22.00

Pinse      3. – 5. jun    Symra reiser til Stockholm

Onsdag   14. jun      Kaffikveld/våravslutning         kl. 19.00 - 22.00

Der hvor det står
* betyr det at kvelden avsluttes kl. 2245, men stildansen er slutt kl. 2030.

Kaffiliste vår 2017:

Onsdag  4. jan

Kaffekveld

 Anne Lise Larsen, Gunnar Bjelkarøy, Grete Dørum Syljeset, Jarle Dahlseng, Rigmor og Jon Haakstad

Onsdag  11. jan

Øving

Gro Larsen Kitmitto og Bjørg Unander

Onsdag  18. jan

Øving

Wyonne Long og Tore Granseth

Onsdag  25. jan

Øving

Heidi Grymyr og Svein Bjørkås

Onsdag  1. febr

Øving

Oddny Feragen og Gerd Berit Utgård

Onsdag  8. febr

Årsmøte

Ragnhild Slyngstad Billaud og Eli Irene J. Chang

Onsdag  15. febr

Øving

Mie Richardsen og Jorunn Bersvendsen

Onsdag  22. febr

Øving

Marie D. Romundgard og Jan Erik Kjelle

Onsdag  1. mars

Øving

Liv Kalvatn og Kristen Nygård

Onsdag  8. mars

Øving

Eldbjørg og Kjell Stensrud

Onsdag  15. mars

Øving

Kristin Akre og Nina Evje

Onsdag  22. mars

Øving

Anne Målfrid Persson og Dag Christoffersen

Onsdag  29. mars

Øving

Astrid Arnesen og Berit Helgeland

Onsdag  5. april

Kaffekveld

Ola Aabol, Kari Mette Fuglevåg, Aud Westavik,Trond Rekdal, Inger og Hallvard Opheim

Onsdag  19. april

Øving

Marit Bjerke og Per Olav Lande

Onsdag  26. april

Øving

Wei Chen og Per Rinde

Onsdag  3. mai

Øving

May-Britt og Bjørn Harald Flobekk

Onsdag  10. mai

Øving

Liv Kirsti Horne og Gunnar Gvein

Onsdag  24. mai

Øving

Elisabeth Dramstad og Bjørn Tvedt

Onsdag  31. mai

Øving

Ragnhild Lillebakken og Nanette Hvistendal

Onsdag  7. juni

Øving

Wencke L. Engen og Einar Gulbrandsen

Onsdag  14. juni

Kaffekveld/våravslutning

Erik og Erna Skogen, Sidsel og Werner Dyrås, May Larsen og Anne Presthagen Vedum